Pri nákupe nad 49€ POŠTOVNÉ A BALNÉ ZDARMA ;-)

Pocta zabudnutým chodníkom - Vysoké Tatry + darček: 10% zľava na výstup s horským vodcom

Kniha je pripomienkou na zašlé časy tatranskej turistiky, na chodníky, ktoré upadli do zabudnutia alebo boli zrušené či jednoducho vymazané z pamäti dnešných turistov. Okrem histórie zabudnutých chodníkov, kniha popisuje aj ich dnešný stav spolu s fotografiami zachytávajúcimi nielen technický stav chodníkov, ale aj prírodné scenérie, ktoré sú dnešným turistom odopreté.

 

Odporúčania:

Alexander Luczy: horolezec, lyžiar, fotograf a horský vodca, znalec Vysokých Tatier 

"To je vedecko-dokumentačné dielo o tatranských chodníkoch. Je tam toľko detailov a informácií. Neobyčajne bohatá, jedinečná a vynikajúca publikácia na tzv. "zabudnutú" tému. Bohužiaľ dnes sa mnohé chodníky neudržujú alebo sú zakázané. K novej knihe o chodníkoch autorovi blahoželám a vyslovujem bravo!"

 

Ivan Bohuš ml.: publicista, fotograf, vydavateľ, tatranský historik 

"Veľmi zaujímavá, bohato ilustrovaná kniha. Už pri prvom dotyku s ňou som si uvedomil, že opisované chodníky ma neprevedú len z bodu A do bodu B, ale aj z dávnych čias priekopníckej turistiky po dnešok. Nikdy predtým som si neuvedomoval aké zaujímavé osudy mali tatranské chodníky."

 

Jaroslav H.: čitateľ 

"kniha splnila tie najvyššie očakávania, sú tam presne tie chodníky, ktoré som myslel, že by tam mohli byť... super!"

 

AUTOR: Stanislav Klaučo

INFO: formát 25 x 21 cm, väzba V8

TLAČ: farebná

POČET STRÁN: 150

€35
Skladom

 

Vlastníkom publikácie "Pocta zabudnutým chodníkom - Vysoké Tatry" pribalíme 10% zľavu na niektorý z výstupov popísaných v tejto publikácií pod vedením skúseného horského vodcu Romana Jelenského. Absolvovať možno len výstupy, ktoré sú v súlade s aktuálnym návštevným poriadkom TANAPu. Roman Jelenský je horský vodca UIAGM, člen národnej asociácie horských vodcov od roku 2002, profesionálny učiteľ lyžovania ISIA od roku 2001, inštruktor Outward Bouund-u a člen reprezentačného družstva JAMES v rokoch 1997 a 1998.

Kód Kód: 005
Meno značky: vydavateľstvo Tatrica
Kategória: Historická turistika
Hmotnosť: 0.9 kg
Späť do obchodu